اجرای دیوار چینی تخصصی

بلوکس هبلکس سبک گازی
اجرای دیوارچینی تخصصی مشخصات بلوک سبک اتوکلاو شده  قیمت بلوک گازی گازی هبلکس اتوکلاو شده

آیتم های مختلفی بر روی قیمت دیوار چینی (اجرای دیوار چینی تخصصی) موثر است. یکی از این پارامتر ها مصالح مورد استفاده در دیوار چینی می باشد. از جمله بلوک های هبلکس , بلوک‌های سبک بلوک های سیمانی و لیکا که هر کدام قیمت و شیوه کار مخصوص به خود را دارند.

دیوار چینی با بلوک سبک به دلیل سادگی و ارزانی نسبی، رایج ترین رو ش های ساخت دیوار در ایران می باشد. در برخی ساختمان ها بر خی از ضوابط اجرایی مهندسی سازه های بنایی رعایت نمی شود. به همین دلیل گاهی کار فرمایان به دلیل عایق نبودن صوتی دیوار ها شاکی هستند.

رعایت نکات زیر در دیوار چینی الزامی می باشد:

۱-دیوار چینی باید کاملا قائم و شاقولی بوده و امتداد رجها کاملا افقی باشد و بندهای قائم یک رج در میان دقیقا در مقابل هم قرار گرفته و شاقولی باشند.

۲-قبل از اجرای آجر چینی و با توجه به شرایط آب و هوایی و دستورات دستگاه نظارت آجرها بایستی به مدت ۶۰ دقیقه در آب خیسانده و بلافاصله به کار برده شوند .

۳- ریختن آب بر روی آجر مجاز نمی باشد .

۴-ضخامت بندآجرها نبایدکمتراز۱۰ میلیمتر و بیشتراز۱۲ میلیمتر باشد.

۵-قبل از شروع عملیات باید گیاهان و خاک های نباتی از محل کار برداشته شود و محل دیوارچینی از وجود هر نوع گیاه و ریشه های عمقی پاک سازی گردد.

زمانی که درجه حرارت هوای محل پروژه و مواد استفاده شده کمتر از ۵ درجه سانتی گراد باشد بهتر است شروع به کار نشود اما در صورتی که وسایل مناسب و کافی برای ایجاد گرمای کافی و یا عایق نمودن محل پروژه و یا مواد مصرفی موجود باشد می توان شروع به کار کرد. اجرای دیوار چینی تخصصی

هوملکس آماده ارائه خدمات و پیمانکاری دیوارچینی و اجرای (اجرای دیوار چینی تخصصی) کلیه خدمات ساختمانی که شامل مشاوره و طراحی و مدیریت و اجرای پروژه ساختمانی و ویلایی و محوطه سازی می باشد. در صورت نیاز به برآورد دقیق هزینه های ساخت آپارتمان و ویلا و بازسازی و تعمیرات ساختمان می توانید با شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید تا تمام خدمات مشاوره و برآورد هزینه به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *