تولید بلوک سبک

شرکت هملکس عامل و بازوی اجرایی شرکت کارخانجات هبلکس با بهره‌گیری از بروزترین متد دنیا

معرفی کارخانه بلوک هبلکس:

کارخانه بلوک سبک (تولید بلوک سبک)  با نام تجاری هبلکس از گروه کارخانجات شیشه پس از راه­ اندازی موفقیت ­آمیز بزرگترین کارخانه تولید شیشه فلوت در ایران و خاورمیانه و در پی آن راه اندازی بزرگترین خط صنایع پایین دستی شیشه در سطح کشور و منطقه، در پاییز ۱۳۹۴ راه ­اندازی گردیده است.

این مجموعه به منظور توسعه پایدار، باور و تلاش خویش را در جهت ارائه محصولاتی با کیفیت برتر جهانی همراه با رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای بین‌المللی که همخوانی کاملی با خواسته­ های اقتصادی، صرفه جویی در انرژی، صیانت و محافظت از محیط زیست و ایمنی بناها با حداکثر رضایتمندی و خشنودی مشتریان بنا نهاده است.

کارخانه پنل (تولید بلوک سبک) مسلح شده یکی از زیرمجموعه های گروه کارخانجات شیشه می باشد که در جوار کارخانه بلوک سبک آن احداث شده است. این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع که ۱۰۰۰۰ متر آن بصورت سالن سر پوشیده و خط تولید بوده و ۱۰۰۰۰ متر مربع آن به صورت انبارش محصول تولیدی اختصاص پیدا نموده است. ظرفیت این کارخانه تولید روزانه ۲۰۰۰ مترمکعب انواع بلوک پنل به منظور استفاده در ساختمان سازی و برج سازی می باشد. تولیدات این کارخانه در رنج ابعادی مختلف و دانسیته متفاوت با توجه به نیاز بازار ایران قابل تغییر و سازگار می باشد. محصول تولیدی این کارخانه در ابعاد ۶۰*۶۰ سانتیمتر و ضخامت های مختلف از ۷.۵ الی ۳۷.۵ سانتی متر بوده و در ابعاد مورد نیاز بازار می باشد.

کاربرد این شیوه نوین صنعت ساختمانی به خصوص در اجرای انبوه سازی پروژه‌های مسکونی بالاترین بازدهی‌ کاری، کمی، کیفی، زمانی، صرفه‌جویی هزینه و سرمایه‌ای را فراهم می‌آورد. مدول‌ های کارخانه‌ای این سیستم سبک بوده و قابلیت حمل و نقل و نصب نفر-روز کاری را مقدور می‌ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *