خانه بلوک هوملکس

اجرای بلوک سبک هبلکس

ارائه دهنده‌ی محصولات و خدمات برتر در حوزه بلوک سبک و شیشه

بلوک هبلکس

نماینده رسمی و بازوی اجرائی شرکت کارخانه هبلکس اردکان با بهره گیری از متخصصین مجرب و کادری متعهد با نام تجاری homelex (هوملکس)

پیشنهاد ما به شما استفاده از بلوک های درجه یک است چون علاوه بر قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالای آنان نسبت به بقیه ی مواد نظیر آجر و… با توجه به اندازه این بلوک ها ، سرعت اجرای آن نیز بیشتر است .

همچنین خرید این بلوک ها از این نظر مقرون به صرفه است (خانه بلوک هوملکس) که استفاده از این نوع بلوک ها باعث کاهش هزینه نیروی کارگر و مقدار مصالح مصرفی میشود و همچنین این بلوک ها دارای عایق های صوت  ، حرارت ، رطوبت و سرما و گرما میباشند .

نکته ی دیگر این است که استفاده از این بلوک ها با توجه به وزن کم آن ها باعث میشود وزن ساختمان کاهش یابد و خطر زلزله به شدت پایین بیاید .(خانه بلوک هوملکس)  بلوک های هبلکس در دو نوع اتوکلاوی و غیراتوکلاوی تولید و مورد استفاده قرار میگیرند .

 

سیمان چسب
بلوک aac سبک پنل گچی اجرا دیوارچینی سیمانی هبلکس اردکان هوملکس homelex

بلوک های هبلکس از نوع اتوکلاوی کیفیت چندانی ندارند و به رغم آن قیمت آنان نیز پایین تر استت . اگر بخواهیم عیب این نوع بلوک را بیان کنیم میتوان به تخلخل بالای آن اشاره کرد که این مورد موجب می شود این بلوک ها در مقابل فشار زیاد مقاومت شان کم شود. (خانه بلوک هوملکس)

خانه بلوک هبلکس

مزیت دیگر این است که استفاده و اجرای بلوک اتوکلاو شده آسان است برای مثال میتوانیم به راحتی آن را میخ یا اره کنیم . علاوه بر این موارد میتوان بلوک اتوکلاو شده در برابر آتش مقاوم و بطور کلی با محیط زیست سازگار تر است . پس نتیجه میگیریم که خذید بلوک هبلکس از هر لحاظ برای ما به صرفه تر است .

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *