خدمات مهندسی

این مجموعه دارای یک دفتر فنی قدرتمند است که اشراف کامل به کلیه امور ساختمانی دارند و آمادگی انجام هرگونه عملیات از طراحی تا اجرا در کلیه زمینه های ساختمانسازی و تاسیسات را دارند.

خدمات مهندسی به عنوان اصلی ترین رکن در تمامی عملیات های اجرایی عمرانی ، بخش مهمی از تعریف یک پروژه است. مجموعه هوملکس با در اختیار گرفتن، مهندسین و متخصصان مجرب در این امر، نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف سازندگان ایجاد می نماید.

طراحی

ارائه خدمات طراحی توسط مجموعه ای متخصص و با بهرگیری از دانش روز ، با حفظ توازن بین هزینه و علم در تمامی فازها انجام می شود.

  • انجام مطالعات فاز ۰ و ارائه نقشه های فاز ۱ و فاز ۲ به موازات طراحی داخلی
  • طراحی سازه مبتنی بر آخرین ورژن آیین نامه های داخلی
  • طراحی و مشاوره تاسیسات مکانیکی
  • طراحی و مشاوره تاسیسات برقی
  • ۸- ارائه خدمات نظارتی (خدمات مهندسی)

یکی از بزرگترین مسائل و دغدغه های کارفرما، کنترل اجرا و تطابق اجرا با نقشه های اجرایی است. لذا تیم نظارتی مجموعه با استناد بر مباحث مختلف مقررات ملی ساختمان ، سعی در اجرایی مطلوب، اقتصادی و بهینه دارد. بدیهی است بنا به اعلام نیاز از سوی کارفرمایان، در فازهای مختلف ( معماری، سازه ، برق و مکانیک ) قادر به ارائه خدمات خواهیم داد.

ارائه خدمات اجرائی

با عنایت به وجود متخصصین مختلف در فازهای اجرایی به استناد بر تجربه غنی چند ده ساله، خدمات اجرایی مجموعه در قالب کنترل و مدیریت اجرا، خدمات پیمانکاری و فنی در پروژه، کنترل های QC و … ارائه می گردد.

دپارتمان ها

دپارتمان بازرگانی – دپارتمان آموزش – دپارتمان عمران

دپارتمان بازرگانی :

مجموعه هوملکس کار بازرگانی خود را با تولید بلوک های سبک پوکه ای را در سال ۱۳۹۰ آغاز نمود. سپس با افزایش تولید و تنوع محصوالت ،انواع بلوک های سبک در سایزها و تعداد جداره های متعدد را در حجم زیاد روانه بازار نمود. در سال ۱۳۹۷ شروع به عرضه و توزیع بلوک های سبک اتوکالو شده نمود ، به گونه ای که نمایندگی فروش سه شرکت سلیس آرا با برند silex و شرکت بتن سبک کیمیایی بهروزی با برند kibex و شرکت صنایع شیشه اردکان با برند اردکان هبلکس را اخذ  نمود. سپس شروع به تولید انواع ابزار و بست های مورد نیاز برای اجرای تیغه چینی کرد و به مرور تولید و عرضه انواع  ابزارهای مصرفی در عرصه ساخت و ساز را گسترش داد. شرکت هوملکس هم اکنون نیز به توسعه تولید و عرضه و توزیع در کلیه زمینه های مرتبط ادامه می دهد و نیم نگاهی نیز به صادرات و فعالیت گسترده تر دارد