آیا تا به حال اصطلاح “روکش فلزی” یا “پوشش فولادی” را شنیده اید؟ آیا میدانید معنا و مفهوم آنها در واقع به چه معناست؟ شاید با این عناوین آشنا باشید اما در ادامه قصد داریم هرچه بیشتر به پوشش فولادی یا یکی از مدرن‌ترین سقف‌های ساختمانی با عنوان سقف عرشه فولادی بپردازیم که در چند دهه‌ی گذشته، از تکنولوژی عرشه فولادی در بسیاری از کشورهای مدرن دنیا استفاده شده است.

سقف عرشه فولادی، به عنوان پایه ای برای سیستم های سقف تخت، شیب دار و قوسی به دلیل نسبت استحکام به وزن بالای نسبت فولاد استفاده میشود.
سقف عرشه فولادی، به عنوان پایه ای برای سیستم های سقف تخت، شیب دار و قوسی به دلیل نسبت استحکام به وزن بالای نسبت فولاد استفاده میشود.

سقف عرشه فولادی چیست؟

کفپوش فولادی، ورق فلزی راه راه است که به عنوان یک سقف سازه ای یا طبقه کامپوزیت استفاده میشود. با تیرهای فولادی یا تیرچه ها پشتیبانی میشود و هدف از عرشه فولادی این است که از غشای عایق سقف، پشتیبانی کرده و یا با بتن برای ایجاد یک طبقه فلزی کامپوزیتی متصل شده و به آن بچسبد.

عرشه فولادی دارای نسبت استحکام به وزن بالایی است که هزینه جابجایی مواد را کاهش میدهد. عرشه فولادی عملا محصولی ایده‌آل برای ساختمان های چند طبقه محسوب میشود و سکویی مناسب برای سقف یا کف بتنی است. سقف های عرشه فولادی در انواع مختلفی از جمله دنده باریک، دنده میانی، دنده پهن و دنده عمیق موجود است و برای حمایت از عایق یا بتن سبک و غشای ضد آب سقف استفاده میشود.

سقف عرشه فولادی، به عنوان پایه ای برای سیستم های سقف تخت، شیب دار و قوسی به دلیل نسبت استحکام به وزن بالای نسبت فولاد استفاده میشود. محصولات روکش سقف فلزی به تنهایی در انتقال بارهای افقی و عمودی به چارچوب ساختمان عمل میکنند. این سقف های عرشه فولادی را میتوان برای طراحی سقف باز در معرض دید قرار داد یا با سوراخ های صوتی اضافی تولید کرد. علاوه بر این، عرشه فولادی به عنوان یک سطح کار جامد برای نصب انواع عایق، مانند عایق آب و عایق هوا و … شناخته شده است.

شرکت هوملکس در کنار پشتیبانی، ارائه مشاوره‌های فنی و تخصصی به مشتریان، چند نوع متداول سقف عرشه فولادی را به معماران، سازندگان فولاد، پیمانکاران سقف، پیمانکاران عمومی و سازندگان در کشور عزیزمان ایران عرضه میکند. با کمک و مشاوره های هوملکس، میتوانید مواد روکش فلزی را سریع حمل کنید، بنابراین پروژه شما میتواند تا حد بسیار زیادی در مصرف زمان و انرژی شما، صرفه جویی کرده و هزینه های جاری شما را به حداقل برساند.

برای کسب مشاوره در خصوص انتخاب و تهیه محصول میتوانید از طریق یکی از روش‌های زیر با کارشناسان واحد فنی و واحد فروش هوملکس در ارتباط باشید، فاصله‌ای که میان شما و هوملکس وجود دارد با یک تماس تلفنی ساده، یا حتی یک گفتمان آنلاین میتواند به یک دوستی دیرینه تبدیل شود.

چرا باید از هوملکس خدمات سقف عرشه فولادی دریافت کنیم؟

شرکت هوملکس دارای تجربه گسترده ای در صنعت ساختمان اعم از مسائلی مانند طراحی، اجرا و نظارت است و خدمات بی نظیری در خصوص بلوک های ساختمانی سبک ارائه می دهد و محصولات با کیفیتی همچون ابزارآلات ساختمانی تولید و عرضه میکند. به عنوان ارائه دهنده عرشه سقف فولادی، مفتخریم که طرح های مقرون به صرفه به همراه دانش بی نظیری در این حوزه از صنعت ارائه میدهیم. تمام آنچه گفته شد، در ایجاد شهرت استثنایی هوملکس در طول سالها کمک کرده است.

چیزی که هوملکس را از سایر ارائه دهندگان سقف عرشه فولادی متمایز میکند، کارکنان مجرب و حمل و نقل سریع و به روز ما است. با خدمات یکپارچه عرشه فولادی هوملکس، می توانید به زمان‌بندیهای خود در طول پروژه رسیده و از تاخیرهای پرهزینه شغلی جلوگیری نیز کنید. در حقیقت، بیشتر از ۹۰ درصد سفارشات و درخواست‌های ارسالی به شرکت در همان روز پردازش شده و در صورتی که مورد خاصی وجود نداشته باشد در همان روز نیز اقدام به ارسال میشود. برای کمک بیشتر به فرآیند پروژه شما (در سرعت و هزینه) کافیست با یکی از کارشناسان فنی هوملکس ارتباط گرفته تا با طیف گسترده‌ای از محصولات و خدماتی که از آن صحبت شد آشنا شوید.

کدامیک از انواع سقف های ساختمانی موجود در بازار مناسب پروژه شماست؟

در صورت برقراری ارتباط و کسب مشاوره از واحد فنی هوملکس میتوانید موارد و نوع عرشه فولادی مناسب برای پروژه خود را بررسی و انتخاب کنید. ضمنا اگر در هر مرحله از پروژه نیازمند مشاوره باشید میتوانید روی کمک مشاوران فنی ما حساب کنید.

سقف عرشه فولادی در نزدیکی پروژه شماست:

از آنجاییکه هوملکس دارای نمایندگان فروش بسیاری در سراسر ایران است میتوانید هرکدام از خدمات مورد نیاز خود را در شهر یا محل پروژه خود دریافت کنید. رسالت تیم فنی هوملکس این است که در سراسر ایران بتواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را با کمترین هزینه ممکن به مشتریان خود ارائه کند. کافیست با دفتر فروش هوملکس تماس بگیرید و از نزدیک ترین نمایندگی و انبار موجود در خصوص سقف عرشه فولادی مطلع شوید.