ملات خشک اردکان

کارخانه ملات خشک اردکان در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع با ظرفیت تولید روزانه ۵۷۰ تن انواع ملات خشک ساختمانی در بیست نوع محصول مختلف در زیرمجموعه گروه شیشه اردکان و در مجاورت کارخانه بلوک سبک اردکان احداث گردیده است.

این کارخانه قابلیت تولید تمامی ملات های رایج در صنعت ساختمان سازی و صنعتی را با ظرفیت ۳۰ تن در ساعت داشته و کلیه ماشین آلات موجود در این طرح،فول اتوماتیک و ابزاردقیق بالا بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی بوده و بر اساس استاندارد های روز دنیا طراحی شده است و تمامی نیازهای ساختمانی و صنعتی ایران را پوشش میدهد.

همواره مدیریت این کارخانه سعی بر ایجاد یک نوع کارخانه متفاوت با محصولات متفاوت و برتر در ایران جهت پوشش کلیه مصارف ساختمانی و صنعتی داشته است.

روش ساخت چسب هبلکس

چسب بلوک هبلکس در دو نوع سفید رنگ و طوسی رنگ موجود می باشد که در قالب کیسه های ۲۵ کیلویی به بازار عرضه می شود. جهت ساخت ملات باید به اندازه ۷ الی ۸ لیتر آب به پودر خشک اضافه کنید و به خوبی خلوط کنید تا به خوبی پود چسب با آب واکنش دهد. مخلوط چسب باید از کارایی مناسب برخوردار باشد یعنی نه سفت اجرا شود(در زمان استفاده از کارتک شانه ای نباید ملات سفت در جای خود باقی بماند.) و نه رقیق باشد که در زمان قرار دادن بلوک و یا

 حتی کشیدن کارتک شانه ای از کنار بلوک ها شوره کند.​ (چسب بلوک هبلکس)

دستور العمل ساخت

  • محتویات پاکت را با ۸ لیتر آب (با دمای معمولی) درون سطل ریخته و به وسیله همزن برقی به مدت ۵ دقیقه مخلوط کنید.
  • مخلوط را به مدت ۵ دقیقه رها کنید.
  • مجددا مخلوط را به مدت ۵ دقیقه به وسیله همزن برقی مخلوط کنید و سپس چسب را به بندهای عمودی و افقی بلوک‌ها اعمال نمایید.
  • از ماله شانه‌ای برای چسب زنی استفاده نمایید.
  • بلوک‌ها را به هم بچسبانید. به گونه‌ای که دیوار بعد از اجرا همچون یک پنل کامل و بدون درز و فاصله باشد.

جهت بندکشی بین انواع کاشی

سرامیک، موزاییک و…

ثبت سفارش خرید

جهت بندکشی بین انواع کاشی

سرامیک، موزاییک و…

ثبت سفارش خرید